7 Bin Yıllık Doğal İlacı Açıklandı!

7 Bin Yıllık Doğal İlacı Açıklandı!

Bahar Çelik

19-05-2024 10:12
18 Mayıs 2024 22:02
7 Bin Yıllık Doğal İlacı Açıklandı!

Geçtiğimiz günlerde Ferda Yıldırım’ın Youtube kanalına konuk olan Prof. Dr. Canan Karatay, programda 7 bin yıllık doğal ilacı açıkladı.

Sağlıklı yaşam, hastalıların sebep ve çözümleri, beslenme gibi konularda yaptığı açıklamalarla gündeme gelen Prof. Dr. Canan Karatay, Ferda Yıldırım’ın YouTube kanalında yayımlanan programına konuk oldu.

Doğal sirkenin vücuttaki toksinleri attığını ve virüs ve mikropları öldürdüğünü belirten Karatay kendi evinin temizliğinde de sirke kullandığını açıkladı.

Ev yapımı sirkenin 7 bin yıllık doğal ilaç olduğuna vurgu yapan Prof. Dr. Canan Karatay ”Market sirkesini ev temizliği için kullanılabilir. Ben onu kullanıyorum. Yerler düz sirkeyle siliniyor ama her gün değil. Evde halı olmadığı için misafirler gelip ayakkabılarıyla girdikleri zaman siliniyor. Onun dışında düz sirkeyle haftada bir temizlik yapılıyor, her gün değil. Halılar içeride var sirkeyle silinir pırıl pırıl olur. Çamaşır makinesine İngiliz karbonatı girer bizim evde. Bende bulaşık makinesi yok ama bulaşık makinesinde de sirke pırıl pırıl yapar. Bütün kullanılan deterjanlar ve dezenfektanların ana maddesi İngiliz karbonatıdır. Temizlik yapan odur ama kimyasal olarak koku ve aroma ekliyorlar. Ev sirkesi kendileri yaptığı zaman en sağlıklı içecektir. Bakın sirke ev sirkesinden bahsediyorum 7.000 yıllık doğal ilaçtır. Virüsleri öldürür, bakterileri öldürür, her türlü mikrobu öldürür, her türlü paraziti öldürür, toksinleri öldürür, kireci söker. Yeterli fazla miktarda uyguladığınızda kireç söker. Çaydanlıklar falan kireç tuttuğu zaman sirke kaynatırız. Ev sirkesi sabahları içilebilir. Aynı zamanda salataya da eklenebilir.” ifadelerini kullandı. (B.Çelik)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.