72 Sözleşmeli Personel Alınacak

72 Sözleşmeli Personel Alınacak

Batuhan Ataç

06-06-2024 13:45
6 Haziran 2024 13:45
72 Sözleşmeli Personel Alınacak

Akdeniz Üniversitesine 72 sözleşmeli personel alınacak. Resmi Gazetede yayınlanan ilanda adayların istenilen KPSS türünden 50 puan alması gerektiği belirtildi.

Resmi Gazete’de yayımlanan ilana göre, Akdeniz Üniversitesi Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezinde istihdam edilmek üzere 43 hemşire, 16 sağlık teknikeri, 2’şer biolog, laborant, büro personeli, destek personeli ve tekniker ile 1’er sağlık fizikçisi, perfüzyonist ve teknisyen kadrolarında toplam 72 kişi olmak üzere sözleşmeli personel alınacak.

Adayların, 26 Haziran mesai bitimine kadar “http://personel.akdeniz.edu.tr/” adresindeki Sözleşmeli Personel Başvuru Formunu doldurarak, istenilen belgelerle birlikte Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi Müdürlüğü Evrak Kayıt Birimine şahsen müracaat etmeleri gerekiyor. Posta, e-posta veya benzeri şekillerde yapılan başvurular ve eksik belge ibraz edenlerin müracaatları kabul edilmeyecek.

Başvurmak isteyen adayların, istenilen KPSS türünden en az 50 puan alması gerekiyor. Başvuru sonunda yazılı veya sözlü sınav yapılmayacağı duyuruldu. (B.Ataç)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.