AK Parti Sokak Hayvanları İçin AHBAP’la Görüşecek!

AK Parti Sokak Hayvanları İçin AHBAP’la Görüşecek!

Ünal Büyükdere

26-05-2024 20:09
26 Mayıs 2024 20:09
AK Parti Sokak Hayvanları İçin AHBAP’la Görüşecek!

Sokak hayvanlarının uyutulmasını da barındıran yasa teklifi için tartışmalar devam ederken, AK Parti Grup Başkan Vekili’nin Haluk Levent’i aradığı ortaya çıktı.

Önümüzdeki haftalarda meclis gündemine gelmesi için hazırlıkların hızla devam ettiği içerisinde 30 gün içinde uyutulmayan sokak köpeklerinin uyutulmasını da içeren yasa teklifi tartışmaları devam ederken şaşırtan bir gelişme yaşandı.

AHBAP Kurucusu Sanatçı Haluk Levent, AK Parti Grup Başkan Vekili Bahadır Yenişehirlioğlu’nun kendisini arayarak konuyla ilgili AHBAP’la görüşmek istediğini açıkladı.

Gerçekleşecek görüşmenin ayrıntılarını Sanatçı Haluk Levent açıkladı. Haluk Levent “AK Parti grup başkan vekili sayın Bahadır Yenişehirlioğlu aradı.

Her kesimle fikir alışverişi içerisinde olduklarını söyledi.

Biz Ahbap’lardan da sokak köpekleri sorunu için düşüncelerimizi iletmemizi istedi.

Bu hafta çok çalışıp çözüm önerilerimizi yazılı olarak ileteceğiz.

Telefondaki sohbetimizden anladığım kadarı ile birçok STK ile görüşüp, toplumun her kesiminden gelen çözüm önerilerini bir rapor halinde meclis genel kuruluna iletecekler.” ifadelerini kullandı. (Ü.Büyükdere)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.