Akşener, Erdoğan Görüşmesinin Perde Arkasını Anlattı!

Akşener, Erdoğan Görüşmesinin Perde Arkasını Anlattı!

Bahar Çelik

08-06-2024 13:58
8 Haziran 2024 13:58
Akşener, Erdoğan Görüşmesinin Perde Arkasını Anlattı!

Eski İYİ Parti Genel başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la bir görüşme gerçekleşti. Akşener’in, Erdoğan’la görüşmesi gündem oldu.

Geçtiğimiz günlerde Eski İYİ Parti Genel başkanı Meral Akşener, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la bir görüşme gerçekleşti. Akşener’in, Erdoğan’la görüşmesi kamuoyunda tepkilere sebep oldu. İYİ Partili Mehmet Tolga Akalın gündem olan görüşmenin perde arkasını anlattı.

İYİ Partili Mehmet Tolga Akalın gerçekleşen görüşmeyle ilgili yaptığı açıklamada “3-4 gün önce İYİ Parti’nin seçilmiş genel başkanına grup başkanvekillerinizi yollanılıyor, İYİ Parti’nin kurucu eski genel başkanını doğrudan kendiniz davet ediyorsanız tırnak içerisinde veya talep üzerine fark etmez ona ‘aktif politik lider protokolü’ uygulanıyorsanız;

Siz Tayyip Erdoğan olarak diyorsunuz ki ‘Benim İYİ Partideki Liderim, Lider olarak tanıdığım meşru lider Meral Akşener’dir’

Buna İYİ’ler Hareketi çok büyük ve çok öneli bir cevap verecektir. Bakın bunu not edin bir kenara biz bu mücadeleyi yaparken İYİ Parti büyüktür Meral Akşener’i sayın kurucu genel başkana öğrettik. Şimdi Tayyip Erdoğan’da bunu öğrenecek ve hücrelerine kadar yarınlarda ki politik mücadelede bu yaşayacak ve görecektir.” dedi. (B.Çelik)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.