Akşener’den İYİ Partiye Fotoğraflarımı İndirin Yazısı!

Akşener’den İYİ Partiye Fotoğraflarımı İndirin Yazısı!

Bahar Çelik

13-06-2024 17:16
13 Haziran 2024 17:16
Akşener’den İYİ Partiye Fotoğraflarımı İndirin Yazısı!

İYİ Parti Eski Genel Başkanı Meral Akşener’in, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmesinin ardından İYİ Parti’de adeta Akşener krizi yaşanmaya başladı.

İYİ Parti Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz’un, kendisinin fotoğraflarının Genel Merkez, Milletvekili, İl ve İlçe Teşkilat makamlarından indirilmesi talep etmişti. Rıdvan Uz da kesin ihraç talebiyle disiplin kuruluna sevk edildi. İYİ Parti Eski Genel Başkanı Meral Akşener bu talebi gerekçe göstererek İYİ Parti’ye bir yazı gönderdi.

Akşener, İYİ Parti Genel Başkanlığına gönderdiği yazıda “12 Haziran 2024 tarihinde yapılan kapalı grup toplantısında İYİ Parti Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz beyefendinin, kurucu genel başkan olarak şahsımın Sayın Cumhurbaşkanı’nı ziyareti nedeniyle, fotoğraflarımın genel merkez, milletvekili, il ve ilçe teşkilat makamlarından indirilmesi konusundaki talebi doğrultusunda, gereğinin behemehal talimatlandırılarak yapılması hususunu bilgilerinize sunarım.

Meral Akşener

İYİ Parti Kurucular Kurulu Üyesi

İçişleri Eski Bakanı” ifadelerini kullandı. (B.Çelik)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.