Ali Koç’tan Cumhurbaşkanı’na Çağrı!

Ali Koç’tan Cumhurbaşkanı’na Çağrı!

Batuhan Ataç

30-05-2024 14:40
30 Mayıs 2024 14:40
Ali Koç’tan Cumhurbaşkanı’na Çağrı!

Seçim kampanyası etkinliğinde konuşan Fenerbahçe mevcut Başkanı ve Başkan Adayı Ali Koç, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a seslenerek çağrıda bulundu.

Fenerbahçe Başkanlığına yeniden aday olan Ali Koç, seçim kampanyası çerçevesinde düzenlenen etkinlikte konuştu. Ali Koç “Bizi, Cumhurbaşkanı ve iktidarla kafa kafaya getirmeye çalışan, bir zihniyet var” vurgusu yaparak Cumhurbaşkanı’na seslendi.

Ali Koç konuşmasında “Üzülerek görüyorum ki bizi, özellikle Cumhurbaşkanımız ve iktidarla kafa kafaya getirmeye çalışan, bir zihniyet var.  Bu genellemeyi yapmadan detayına inmek lazım. Ben size isimlerde verebilirim. İktidarın etrafında yakınında siyasetçi olur, bürokrat olur bize kafayı takmış bir grup var. Bu hükümetimiz değil, Cumhurbaşkanımız değil. Doğru bilgilendirildiği zamanki Riyad’da yaşanan olaylara şu an uyandılar, Ankara’da gerçeklere… Doğru bilgilendirildiği zaman doğru kararlar verilebileceğine inandığımız için, bizim önümüzdeki dönem yapacağımız en önemli unsurlardan biri hükümetimizle, devletimizle bu aradaki fitnecileri, iftiracılar aradan çıkartıp gerçeklerde asgari müşterekte birleşmektir. Fenerbahçe Spor Kulübünün Devlet söz konusuysa boynu kıldan incedir. Tarihte bunun örnekleri vardır” ifadelerini kullandı. (B.Ataç)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.