Altaylı, Bahçeli’nin Yüzüklü Paylaşımını Yorumladı

Altaylı, Bahçeli’nin Yüzüklü Paylaşımını Yorumladı

Batuhan Ataç

13-06-2024 17:07
13 Haziran 2024 17:07
Altaylı, Bahçeli’nin Yüzüklü Paylaşımını Yorumladı

Gazeteci Fatih Altaylı Youtube kanalında yayınladığı programında Devlet Bahçeli’nin yüzüklü paylaşımı hakkında dikkat çeken bir yorum yaptı.

Gazeteci Fatih Altaylı Youtube kanalında yayınladığı programda gündeme dair açıklamalar yaparken MHP Lideri Bahçeli’nin yüzüklü paylaşımını ve sığınmacılar hakkında yaptığı konuşmayı yorumladı.

Altaylı “Fotoğraf özenle hazırlanmış belli ki o titiz bir çalışma. Çünkü Cumhurbaşkanı Erdoğan sadece Özgür Özel ile görüşmedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan bilerek ve isteyerek olduğunu tahmin ettiğim bir şekilde bir de Ayşe Ateş’le görüştü. Ayşe Ateş’le ertelenen ve yapılmayacak diye düşünülen görüşme Özgür Özel görüşmesinden hemen sonra gerçekleşti. Bahçeli bu konuyla ilgili Cumhurbaşkanı istediğiyle görüşür diyor. Ama istediğiyle görüşür demek biz bu görüşmeye onay veriyoruz anlamına gelmiyor.

Tabi ki görüşür ama istediğiyle görüştüğü zaman bizim de istediğimizi yapma hakkımız doğar anlamına geliyor bence. Bu fotoğrafta bu görüşmelere karşı ‘bana Allah yeter benim kimseye ihtiyacım yok’ falan diyor. Sırf oda değil Bahçeli farklı farklı konularda mevcut iktidarla bugüne kadar sürdürdüğü iş birliğinde 2017’den beri ses çıkarmadığı konularda birdenbire ses çıkarmaya başladığı gibi bir hava yarattı. Mesela göçmen sorununa girdi.

Devlet Bahçeli’nin göçmen sorunu olduğunu anlaması için Erdoğan’ın Ayşe Ateş veya Özgür Özel ile görüşmesi mi gerekiyordu?” ifadelerini kullandı. (B.Ataç)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.