“Bademlerin Varlık Sebebidir Almanya”

“Bademlerin Varlık Sebebidir Almanya”

Bahar Çelik

09-07-2024 15:38
10 Temmuz 2024 13:26
“Bademlerin Varlık Sebebidir Almanya”

Gazeteci Yılmaz Özdil, Youtube kanalında bir yayında “Bademlerin varlık sebebidir Almanya” diyerek dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Gazeteci Yılmaz Özdil, Youtube kanalında bir yayında ” Siz bakmayın bunların Almanya’da ‘İslamofobi’ var demesine. Bademlerin varlık sebebidir Almanya.” diyerek çarpıcı açıklamalar yaptı.

Gazeteci Yılmaz Özdil konuyla ilgili yorumunda “Bu tımarhanelik fesli tarafından basılan Rıza Nur’un sapık iftiralarını içeren kitap yasaklandı. 24 yıl sonra tekrar izin verildi. 1992’de tekrar basıldı. Yeni baskısında bu kitabı yayına hazırlayan editör kimdi biliyor musunuz? Abdurrahman Dilipak. AKP’nin akil insanı… AKP’nin ilim insanı tımarhanelik fesli, AKP’nin akil insanı da işte bu adam… Siz bakmayın bunların Almanya’da ‘İslamofobi’ var demesine. Bademlerin varlık sebebidir Almanya. Alman İçişleri Bakanının ‘bozkurt’ işaretine bu kadar öfkeli olmasına da bu açıdan bakmak gerek. On yıllardır Türk kimliğinin yerine siyasal dinciliği koymaya çalışıyorlar Merih’in bir hareketiyle yerle bir oldu. Türklerin hepsini Cem Özdemir haline getirdik zannediyorlardı yerle bir oldu” ifadelerini kullandı. (B.Çelik)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.