Bahar Dönemi Yetişkin Kursları Sona Erdi

Bahar Dönemi Yetişkin Kursları Sona Erdi

Çerkezköy Belediyesi

11-06-2024 13:04
11 Haziran 2024 13:04
Bahar Dönemi Yetişkin Kursları Sona Erdi

Çerkezköy Belediyesi tarafından ücretsiz olarak gerçekleştirilen ve yaklaşık 2 bin kursiyerin katıldığı Bahar Dönemi Yetişkin Spor Kursları tamamlandı.

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından bu yıl 10 branşta düzenlenen ve yaklaşık 2 bin kursiyerin katıldığı Bahar Dönemi Yetişkin Spor Kursları 29 Ekim Spor Kompleksi’nde düzenlenen program ile tamamlandı. Step, Pilates, Zumba, İşaret Dili, Latin Dansları, Almanca, İngilizce, Modern Dans, Karma Dövüş ve Halk Dansları olmak üzere 10 farklı branşta gerçekleştirilen kurslara vatandaşlarımız yoğun ilgi gösterdi.

Yaklaşık 2 bin kursiyerin katıldığı Bahar Dönemi Yetişkin Kurslarının düzenlenen etkinlik ile sona erdiğini ve kurslarımıza katılan kursiyerlere sertifikalarının verildiğini belirten Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Memiş, “Kurslarımıza katılan tüm kursiyerlerimiz başta olmak üzere kurs eğitmenlerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Bir Bahar dönemi Yetişkin Kurslarımızı daha başarı ile tamamlamış bulunuyoruz. Emeği geçen, katkısı bulunan herkese şükranlarımı sunuyor ve yeni kurslarda, aktivitelerde buluşmak üzere herkesi selamlıyorum” dedi.

Karma Dövüş, Step ve Zumba kurslarının 29 Ekim Spor Kompleksi’nde gerçekleştirildiğini ifade eden Belediye Başkan Yardımcımız Cengiz Memiş, “Pilates, Modern Dans, Latin Dansları, Halk Dansları, İşaret Dili, İngilizce ve Almanca kurslarımızı ise Belediye Hizmet Binamızda veriydi” diye konuştu.

BAŞARILAR DİLİYORUM

Çerkezköy Belediyesi’nin ve Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın her zaman sporun ve sporcunun yanında bir anlayışla hizmet etmeye devam edeceğini sözlerine ekleyen Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Memiş “Bu vesile ile bir kez daha kurslarımızda görev alan uzman eğitmenlerimize teşekkür ediyor, kursiyerlerimize de katkılarından dolayı şükranlarımı sunuyorum” açıklamalarında bulundu.

Çerkezköy Belediye Başkan Yardımcısı Cengiz Memiş’in konuşmasının ardından Bahar dönemi Yetişkin Kurslarımıza devam eden kursiyerlerimizin hazırladıkları etkinlikler ve dans şovları ile etkinliğimiz tamamlandı. (Çerkezköy Belediyesi)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.