Barış Atay’dan Çarpıcı Açıklamalar!

Barış Atay’dan Çarpıcı Açıklamalar!

Ünal Büyükdere

17-05-2024 15:52
17 Mayıs 2024 15:52
Barış Atay’dan Çarpıcı Açıklamalar!

Önceki dönem Türkiye İşçi Partisi Milletvekili Barış Atay ‘Normalleşmeyse, AKP için her şey normal zaten’ diyerek çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Özgür Özel’in AK Parti Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmesi, kamuoyunda siyasette normalleşmeyi gündeme taşımıştı.

Ancak Kavala’nın yeniden yargılanma talebinin reddedilmesinin ardından önceki gün Kobani davasına bakan Ankara 22. Ağır Ceza Mahkemesi sanıkların kararlarını açıkladı.

Önceki dönem Türkiye İşçi Partisi Milletvekili Barış Atay, yaşananlara tepki göstererek “Yumuşama beklentisi içinde olan varsa böyle bir şey olmayacağının farkında olma vakti artık.” dedi.

Önceki dönem Türkiye İşçi Partisi Milletvekili Barış Atay sosyal medya hesaplarında yaptığı paylaşımda “Normalleşmeyse, AKP için her şey normal zaten. Yumuşama beklentisi içinde olan varsa böyle bir şey olmayacağının farkında olma vakti artık. Karşımızda bizleri yok etmek hiçbir fırsatı kaçırmayacak bir güruh var. Sıkıştıkça, iktidarları tehlikeye girdikçe daha da saldırganlaşacaklar. Verilen her mücadele bir var olma, hayatımızı geri kazanma mücadelesi…” ifadelerini kullandı. (Ü. Büyükdere)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.