“Barok Dinletisi” Büyük Beğeni Topladı!

“Barok Dinletisi” Büyük Beğeni Topladı!

Trakya Üniversitesi

05-06-2024 11:29
7 Haziran 2024 19:42
“Barok Dinletisi” Büyük Beğeni Topladı!

Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı tarafından düzenlenen “Barok Dinletisi” Sanatseverler tarafından büyük beğeni topladı.

Trakya Üniversitesi Devlet Konservatuvarı, tarihi Trakya Üniversitesi İtalyan Kilisesi’nde unutulmaz bir konsere imza attı.

Alman ve İtalyan Barok sanatçılarının eserlerinin seslendirildiği Barok Dinletisi’nde Rektör Yardımcısı ve Devlet Konservatuvarı Müdürü Prof. Ahmet Hamdi Zafer, Müdür Yardımcısı Doç. Musa Eren İşkodralı ve Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarından Doç. İzzet Nazlıaka sanatseverlere müzik ziyafeti sundu.
fald1.com
Konserde Johann Sebastian Bach, Luigi Boccherini ve Campioni’nin eserlerinden seçkiler sanatseverler tarafından beğeniyle dinlendi.

Yoğun katılımın gerçekleştiği konserin sonunda sanatseverler sanatçıları ayakta alkışladılar.

Konsere Edirne Belediye Başkan Yardımcısı Dr. Ertuğrul Tanrıkulu, Trakya Üniversitesi Genel Sekreter Yardımcısı Halil Yükseloğlu, öğrenciler ve sanatseverler katıldı. (Trakya Üniversitesi)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.