Basketbol Faaliyetleri Üzerine Değerlendirme Yapıldı!

Basketbol Faaliyetleri Üzerine Değerlendirme Yapıldı!

Türkiye Basketbol Federasyonu

07-06-2024 12:36
7 Haziran 2024 12:51
Basketbol Faaliyetleri Üzerine Değerlendirme Yapıldı!

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, Mersin ve Adana bölgesindeki kulüp yöneticilerine ziyarette bulundu.
Organize edilen yemekte kulüp yöneticileriyle bir araya gelen Hidayet Türkoğlu, Mersin ve Adana bölgesindeki mevcut basketbol faaliyetleri üzerine bir değerlendirme gerçekleştirdi.
Kulüplerin ihtiyaçlarının, basketbolun bölgedeki gelişiminin ve gelecek planlarının ele alındığı yemekte, TBF Başkanı Hidayet Türkoğlu’nun yanı sıra TBF Genel Sekreteri Dr. Serhan Antalyalı, Türkiye Sigorta Basketbol Süper Ligi takımlarından Mersin Büyükşehir Belediyesi, ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi takımlarından ÇBK Mersin ve İlkem Yapı Tarsus Spor, Türkiye Kadınlar Basketbol Ligi takımlarından ÇBK Mersin Gelişim, Seçil Kauçuk Mersin Üniversitesi ve 01 Adana Basketbol ile Türkiye Basketbol 2. Ligi takımlarından Adana Sertaş Spor kulüplerinin yöneticileri de yer aldı.
Hidayet Türkoğlu, ziyaretinin ardından kulüp yöneticilerine ‘Türkiye’nin Basketbol Aşkı’ isimli kitabını hediye etti. (Türkiye Basketbol Federasyonu)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.