Bircan Bali’den Hasan Can Kaya Yorumu!

Bircan Bali’den Hasan Can Kaya Yorumu!

İlkim Bayraktar

09-06-2024 15:09
10 Temmuz 2024 13:27
Bircan Bali’den Hasan Can Kaya Yorumu!

TV sunucusu Bircan Bali, geçtiğimiz gün katıldığı bir yayında ünlü komedyen Hasan Can Kaya hakkında dikkat çeken açıklamalarda bulundu.

Sunucu Bircan Bali geçtiğimiz günlerde bir yayına katılarak gündeme dair açıklamalarda bulundu. Bali programda Hasan Can Kaya hakkında konuşarak sosyal medya da gündem olan bir yorumda bulundu.

Bircan Bali ‘Hasan Can çok yeteneksiz bir adam aslında, oturduğun zaman şöyle Hasan Can’ın eline bir kağıt kalem ver burada bir senaryo yazman lazım de Hasan Can onu beceremiyor. Bu denenmiş bir şey olduğu için biliyorum geçmişten…

Hasan Can yeteneksiz! Fakat Hasan Can’ın ekranda ya çirkin adam sempatisi var. Mesela Hasan Can’ın tek artısı ne biliyor musun?

Yakışıklı görünme kaygısı yok.

Maalesef Cem Yılmaz’da bu var. Cem Yılmaz ‘kötü mü görüneceğim, kilolu mu görüneceğim’ diye düşünüyor… Hayatım sen kilolu görünsen de biz zaten senin zekana gülüyoruz. Sen Burak Özçivit değilsin.

Filmin her karesinde çok yakışıklı görünmek zorunda değilsin…

Cem Yılmaz’da böyle bir kompleks olduktan sonra Cem Yılmaz yıllar içerisinde agresifleşti. Böylelikle de komik olmamaya başladı.” ifadelerini kullandı. (İ.Bayraktar)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.