Çağla Şıkel’den Zengin Meditasyonu Yanıtı!

Çağla Şıkel’den Zengin Meditasyonu Yanıtı!

İlkim Bayraktar

14-05-2024 15:05
14 Mayıs 2024 15:05
Çağla Şıkel’den Zengin Meditasyonu Yanıtı!

Çağla Şıkel Kırklareli’nde Çetin Çetintaş ile yaptığı karanlık inzivadan çıkış anlarıyla dalga geçen komedyen Yasemin Sakallıoğlu’na, yanıt verdi.

Son dönemlerde meditasyon ver yoga ile yakından ilgilenen Ünlü isim Çağla Şıkel geçtiğimiz günlerde farklı meditasyon türleri ile dikkatleri üzerine toplayan Çetin Çetintaş’ın Kırklareli’nde bulunan yoga kampında karanlık inziva yapmıştı.

Kendisini 11 saat boyunca meditasyon kulübesinde karanlık inzivaya kapatan, yemek ve su olmadan kalan Çağla Şıkel o anları sosyal medya hesabından yayınlamıştı.

Çağla Şıkel’in bu hali pek çok kişi tarafından tiye alınmıştı. Bu isimlerden biri de komedyen Yasemin Sakallıoğlu olmuştu.

Zengin Meditasyon Yöntemleri diyerek yayınladığı videoda dolabının içinden tıpkı Çağla Şıkel gibi çıkan Yasemin Sakallıoğlu herkesi güldürmüştü.

Sakallıooğlu’na Çağla Şıkel’den yanıt gecikmedi.

Çağla Şıkel “Çok tatlısın ya izlerken evde kendimi koltuğa fırlattım” diyerek Komedyen Yasemin Sakallıoğlu’nun parodisine çok güldüğünü söyledi.

Çağla Şıkel’e karanlık inziva meditasyonunu yaptıran Çetin Çetintaş ise “ucuzu seçtiğini ifşalarım bak” diyerek

Yasemin 4500’lük paket vardı senin ucuzu seçtiğini ifşalarım bak, arkadaşlar ıslak sopayı biraz uzun tutun” diyerek eğlenceli anlara ortak oldu. (İ.Bayraktar)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.