Ceylan Ertem’den İlginç Açıklama!

Ceylan Ertem’den İlginç Açıklama!

İlkim Bayraktar

19-05-2024 10:06
18 Mayıs 2024 21:52
Ceylan Ertem’den İlginç Açıklama!

Geçtiğimiz günlerde Pınar Fidan ve Seda Yüz’ün Youtube kanalına konuk olan Ceylan Ertem’in “Köyde Seks” açıklaması gündeme bomba gibi düştü.

Ünlü şarkıcı Ceylan Ertem geçtiğimiz gün Pınar Fidan ve Seda Yüz’ün sunduğu PES adlı YouTube programına konuk oldu.

İzleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatan programda Seda Yüz’den “seksi ne yapıyorsun, nasıl hallediyorsun?”, Pınar Fidan’dan da “Düşünmemeye mi çalışıyorsun?” soruları gelince Ünlü Şarkıcı Ceylan Ertem önce biraz afalladı.

Sunuculardan Seda Yüz sorularına devam ederek “Onu da mı bıraktın? Hayır köyde çok zor çünkü. Köyde nasıl seks yapılıyor ki? Buradan köy yerleşmek isteyenler için bu açıklamayı yapıyorum. Hadi şehirde kolay, uygulaman girdin birini buldun. 50 metre hop arkamda dedin. Yakında buldun. Köyde? Bir de hepsi tanıdık. Muhtar emmiyle eşleştin orada…” demesinin ardından Pınar Fidan “Yüz yüze bakıyorsun. Gideceksin ertesi gün köy bakkalında köy çeşmesinde karşılaşacaksın.”

Kimi bulacaksın insan da sınırlı” diye Ceylan Ertem’den yanıt almaya çalıştılar. Yöneltilen soruların ardından Ceylan Ertem’den beklenmedik bir yanıt geldi.

Ünlü Şarkıcı Ceylan Ertem “Köyde adam bitince başka köye taşınmam gerekiyor. 20 senede 19 ev değiştirmek zorunda kaldım” çıkışıyla izleyenleri hem şaşırttı hem de güldürdü. (İ.Bayraktar)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.