CHP’den Yanıt Geldi! “Az Ötede Oynayın”

CHP’den Yanıt Geldi! “Az Ötede Oynayın”

Ünal Büyükdere

14-06-2024 14:55
14 Haziran 2024 14:55
CHP’den Yanıt Geldi! “Az Ötede Oynayın”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ensar Aytekin, Özgür Özel’e yönelik açıklama yapan MHP Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter’e yanıt verdi.

Önceki gün MHP Genel Başkan Yardımcıları Semih Yalçın ve İzzet Ulvi Yönter tarafından, CHP Genel Başkanı Özgür Özel’e yönelik adeta tehdit içerikli bir mesaj yayınlanmıştı. CHP Genel Başkan Yardımcısı Ensar Aytekin, ‘İki İri Kıyıma Cevaptır’ diyerek çarpıcı bir açıklamada bulundu.

CHP Genel Başkan Yardımcısı Ensar Aytekin, açıklamasında “Cumhuriyet Halk Partisi’nin tarihi Türkiye’nin siyasal tarihiyle bütünleşiktir.

Kurucumuz, Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün mirası bugün partili gençlerle temsil edilmektedir. Ve Genel Başkanımız Özgür Özel’in oturduğu koltuk da Mustafa Kemal Atatürk’ün Genel Başkan olarak oturduğu koltuktur. Dolayısıyla koltuk milliyetçilerini uyarıyoruz: Konuşurken dikkat edin. Kendi foseptiğinizden gelen kokular, dava partisi diye bilinen MHP’yi bir kriminal vaka odağına çevirmiş, halis duyguyla düşüncesini taşıyan ülkücüleri zan altında bırakmıştır.

Bu sözde tehditleri bize sıralayanlar, evladı gördükleri, Sinan Ateş’e neler yapmazlar?

1980 öncesinde memleketin gençlerini vurmak için pusu kuran anlayışın bugünkü temsilcisi koltuk milliyetçisi bu iki iri kıyım vampir kılıklıya söylüyoruz:

Cumhuriyet Halk Partisi’ni ve Genel Başkanını tehdit etmek sizin haddinize değildir. Uğraşmaya kalkmayın altında kalırsınız.

Gidin Sinan Ateş’e sahip çıkmaya cesaret edemeyen güvercinci başı arkadaşınızla az ötede oynayın.

Kamuoyuna saygıyla…” ifadelerini kullandı. (Ü.Büyükdere)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.