CHP’li Üç Ekonomist Bakan Şimşek’le Görüşecek!

CHP’li Üç Ekonomist Bakan Şimşek’le Görüşecek!

İlkim Bayraktar

13-06-2024 17:26
13 Haziran 2024 17:26
CHP’li Üç Ekonomist Bakan Şimşek’le Görüşecek!

CHP Lideri Özgür Özel Amasya Belediyesi ziyareti sırasında dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Özel, CHP’li Üç Ekonomistin Bakan Şimşek’le görüşeceğini söyledi.

Amasya Belediye başkanlığı ziyaretinin ardından Belediye önünde halka seslenen Özel, dikkat çeken açıklamalarda bulundu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmesi hakkında açıklama yapan Özel, CHP’li Üç Ekonomistin Bakan Şimşek’le bir araya gelerek vergide adalet önerisinin somutlaşacağını dile getirdi.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel, konuyla ilgili yaptığı açıklamada “Biz adaletli bir vergi sistemi için Sayın Erdoğan’a dün teklifimiz sunduk. Partimizin üç değerli ekonomi kurmayı önümüzdeki günlerde Mehmet Şimşek ile bir araya gelecek, vergide adalet önerimizi somutlaştıracak ardından Meclis’te hiçbir parti, hiçbir vatandaşın temsilcisi dışlanmadan Meclis’in çalıştırılması, adaletli bir vergi sistemine geçilmesi, emekli maaşına, asgari ücrete ve tarım ürünlerine zam verilmesi bu yoksulluğun çaresinin çözülmesi istenmektedir” dedi. (İ.Bayraktar)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.