Düzensiz Göçle Mücadele Sürüyor!

Düzensiz Göçle Mücadele Sürüyor!

Haber Merkezi

29-06-2024 12:57
29 Haziran 2024 12:57
Düzensiz Göçle Mücadele Sürüyor!

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığınca düzensiz göçün önlenmesi ve kayıt dışı göçmenlerin sınır dışı edilmesi kapsamında çalışmalar devam ediyor.

Kırklareli İl Jandarma Komutanlığı tarafından Kırklareli’nde düzensiz göçle mücadele çalışmaları kapsamında çeşitli operasyonlar düzenlenmeye devam ediyor.

Düzenlenen operasyonlar kapsamında yapılan bilgilendirmede “Kırklareli İl Jandarma Komutanlığınca, düzensiz göçün önlenmesi ve kayıt dışı göçmenlerin sınır dışı edilmesi kapsamında 15-23 Haziran 2024 tarihleri arasında yapılan operasyon neticesinde;

Yasadışı yollardan yurt dışına çıkmaya çalışan (254) düzensiz göçmen yakalanmış ve bu şahıslara organizatörlük yaptığı tespit edilen (7) şüpheli şahıs gözaltına alınmış, Adli makamlarca (4) şüpheli şahıs hakkında tutuklanma kararı verilmiştir.

Olaylarda kullanılan (3) araç sahibine teslim edilmiş olup, (4) araca el konulmuştur.

Vatandaşlarımızın huzur ve güveni için mesai mefhumu gözetmeksizin 7/24 esasına göre suç işlenmesinin önlenmesi ve suçluların yakalanması çalışmalarına devam edilmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadeleri kullanıldı. (Haber Merkezi)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.