Ekipler ‘Daha Yaşanabilir Lüleburgaz’ İçin Sahada!

Ekipler ‘Daha Yaşanabilir Lüleburgaz’ İçin Sahada!

Lüleburgaz Belediyesi

25-05-2024 12:33
25 Mayıs 2024 12:33
Ekipler ‘Daha Yaşanabilir Lüleburgaz’ İçin Sahada!

Lüleburgaz Belediyesi, belediyeye ait yeşil alanları vatandaşların keyifli vakit geçirebilmesi için güzelleştirmeye devam ediyor.

Kent genelindeki atıl alanları birer birer kullanılabilir yeşil alanlara dönüştüren Lüleburgaz Belediyesi, belediyeye ait yeşil alanları vatandaşların keyifli vakit geçirebilmesi için güzelleştirmeye devam ediyor.

Tüm bunlarla birlikte Lüleburgaz Belediyesi’ne ait tesislerde ve mezarlıklarda ot biçme, kaldırım ve yollarda onarım çalışmaları da sürüyor.

Lüleburgaz Belediyesi, kent genelinde bakım, onarım ve temizlik çalışmalarını sürdürüyor.

Kent genelindeki atıl alanları birer birer kullanılabilir yeşil alanlara dönüştüren Lüleburgaz Belediyesi, bu alanlarda vatandaşların keyifli vakit geçirebilmesi için titiz bir çalışma yürütüyor.

Ekipler, hazırladıkları çalışma programı çerçevesinde belediyeye ait tesislerde ve yeşil alanlarda ot biçme ve temizleme çalışmaları gerçekleştirirken, mezarlıklarda da her Perşembe günü ot biçme ve temizleme çalışmalarını düzenli bir şekilde sürdürüyor.

Lüleburgaz Belediyesi’ne bağlı ekipler, kent genelindeki kaldırım ve yollarda da bakım ve onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda çalışmalarına başlayan ekipler bu kapsamda Murat Hüdavendigar Caddesi’ndeki kaldırımı onararak yayaların daha rahat kullanımı için hazır hale getirdi.

Ekipler, Zafer Mahallesi Uğur Sokak’ta da bozulan kısımları onararak konforlu hale getirdi. (Lüleburgaz Belediyesi)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.