Fethullah Gülen Öldü mü?

Fethullah Gülen Öldü mü?

Ünal Büyükdere

07-06-2024 16:23
7 Haziran 2024 16:23
Fethullah Gülen Öldü mü?

‘Fethullah Gülen Öldü” iddiası ve fotoğraflarının servis edilmesiyle ilgili CNN Türk’te Gece Görüşü programında Gazeteci Hande Fırat açıklamalarda bulundu.

Son dönemlerde FETÖ elebaşı Fethullah Gülen’in öldüğüne dair iddialar ve fotoğraflar kamuoyunda gündem oldu.

Pensilvanya’daki çiftliğinin tamamen boşaltıldı haberleri, yeğeninin son günlerde yaptığı açıklamalar kamuoyunda acaba gerçekten öldü mü sorularını akıllara getirdi.

ilgili CNN Türk’te Gece Görüşü programında konuşan Gazeteci Hande Fırat konuyla ilgili “Tartışma bir türlü bitmiyor. FETÖ elebaşı Gülen’e ait fotoğraflar paylaşılmaya devam ediyor. Açıklama yeğeninden geldi. İçerideki kavgayı ifşa eden, yapılanların yanlış olduğunu söylemeye başlayan Ebu Seleme Gülen, bu fotoğrafların eski olduğunu açıkladı. Ebu Seleme Gülen ‘Yemek bile yiyemediği için hastanede bakıma alınmıştı. Hastaneden tekrar eve gelip de kahve içerken fotoğraf çekildiğini zannetmiyorum. Muhtemelen o eski bir fotoğraftı. Birkaç hafta öncesinin bir fotoğrafıydı. Yani saklıyorlar hocamı. Yani canlı yayın yapın. Niye yapmıyorsunuz? Çünkü birkaç hafta önce Fetullah Gülen hastanedeydi’ dedi. Haziran ayında atamalar yapılacak terör örgütünde. Asıl mesele bu. Önemli olan hasta olan Gülen’in mal varlığı ve parayı nasıl dağıtacağı, bunun da altını çizmek lazım.” ifadelerini kullandı. (Ü.Büyükdere)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.