Gazeteci Murat Ağırel’den, Canlı Yayında Sert Açıklama!

Gazeteci Murat Ağırel’den, Canlı Yayında Sert Açıklama!

Bahar Çelik

10-07-2024 15:34
10 Temmuz 2024 15:34
Gazeteci Murat Ağırel’den, Canlı Yayında Sert Açıklama!

Gazeteci Murat Ağırel, geçtiğimiz günlerde sosyal medya ve bazı TV kanallarında kendilerini hedef gösterenlere canlı yayından seslendi.

Türkiye- Avusturya maçı sırasında yayınlanan Şule Aydın ile Kayda Geçsin programında ekibin Türkiye’nin attığı gole sevinmediği haberleri servis edildi. Sinan Ateş Cinayetinin konuşulduğu sırada gol haberini alan ekip konuyla ilgili sosyal medya hesaplarından açıklama yapmıştı.

Geçtiğimiz akşam yayınlanan canlı yayında Gazeteci Murat Ağırel, kendilerini hedef gösteren kişilerin amaçlarının başka olduğunu vurgulayarak sert konuştu.

Gazeteci Murat Ağırel canlı yayında yaptığı açıklamada “Ankara’yı parsel parsel satan, yedikleri boğazlarındaki haram lokma ile kanal kuran (Beyaz TV) halkın sırtına kene gibi yapışmış adamlar ekranlardan bizi hedef gösterecek öyle mi? Ben Kemalist Türk milliyetçisiyim kardeşim! Buradaki adamların hepsi yurtsever adamın anlını karışlarlar. Bu vatanın çakılı toprağı için diye söze başlayıp da ormanlarını yaktıran sahillerine plajlarına çöken, otoparklarda gidip mafyacılık oynayan, işyerlerini kurşunlatan 4-5 tane çakal bir araya gelip de motorların arkasına binip işyerlerine ateş açtıran, yoksul halkı kimsesiz halkı korkan halkı gidip sindirmekle kendilerine milliyetçi diyen adamlara hodri meydan! Bu masada neler anlattık anlatmaya devam edeceğiz. Gram geri adım atarsak adam değiliz. Eğer gözümüzün üstündeki kaşı oynatırsak bu Türkiye Cumhuriyeti’nin vatandaşı değiliz. Gideceğiz üstüne, ne kadar dibine gideceksek gideceğiz hodri meydan! En fazla yapacakları canımızı almak olur, bu onlar için sıradan bir şey! Üç beş tetikçi, iki tane uyuşturucu satıcısı, bir tane otopark mafyası, bir tane motorcu bulurlar bunu yaptırırlar en çok yaptıkları şey. Ellerinden geleni artlarına koymasınlar biz anlatmaya devam edeceğiz!” ifadelerini kullandı. (B.Çelik)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.