Havaalanında Elle Arama!

Havaalanında Elle Arama!

Batuhan Ataç

02-06-2024 15:07
2 Haziran 2024 15:07
Havaalanında Elle Arama!

AK Parti’nin hazırladığı ve TBMM’ye sunduğu yeni tasarıya göre, havaalanlarında elle aramayı kabul etmeyen yolcular artık uçağa alınmayacak.

AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler’in TBMM’ye sunduğu yasa tasarısına göre havaalanları güvenliği için yeni önlemler alınmaya başlanacak. Havaalanlarında artık elle aramayı kabul etmeyen yolcular uçaklara alınmayacak.

Ekonomim’de yayınlanan habere göre; üzerini elle aratmayan yolcuların uçağa alınmaması ve uçakta taşkınlık çıkaranlara para cezası verilmesi meclis gündeminde.

Havalimanlarındaki güvenlik alanına ilişkin düzenlemelerle ilgili AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler, tüm yolcuların, havacılık güvenliğinin ihlal edilmemesiyle sınırlı olmak üzere, havaalanlarına ve hava araçlarına geçerken yanlarındaki eşyaları ile teknik cihazlarla ve gerektiğinde de el ile kontrol edilebileceğini ve aranabileceğini belirtti.

(B.Ataç)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.