Kırklareli “Hepimizin Bir Dünyası Var” Dedi!

Kırklareli “Hepimizin Bir Dünyası Var” Dedi!

Haber Merkezi

05-06-2024 11:51
5 Haziran 2024 11:51
Kırklareli “Hepimizin Bir Dünyası Var” Dedi!

Dünya Çevre Günü “Türkiye Çevre Haftası” olarak ilan edildi. “Hepimizin Bir Dünyası Var” temasıyla Kırklareli’nde çevre temizliği yapıldı.

Kırklareli İl Tarım Orman Müdürlüğü ve İlçe Tarım Orman Müdürlükleri personelleri ile Sahil Güvenlik Komutanlığı, Kıyıköy Belediye Başkanlığı, S.S. Kıyıköy Su Ürünleri Kooperatifi ve vatandaşların katılımıyla çevre temizliği yapıldı.

Vize İlçesi Kıyıköy Beldesi Kıyıköy Balıkçı Barınağı çevre haftası etkinlikleri kapsamında temizlendi.

Konuyla ilgili Kırklareli İl Tarım ve Orman Müdürlüğünce yapılan açıklamada “Türkiye Çevre Haftasıyla Birlikte Farkındalık Yaratmaya Devam Ediyoruz,

5 Haziran Dünya Çevre Günü’nün içinde bulunduğu hafta “Türkiye Çevre Haftası” olarak ilan edilmiş ve haftanın bu yıl ki teması “Hepimizin Bir Dünyası Var” olarak belirlenmiştir.

Bu kapsamda, İlimizin Vize İlçesinin Kıyıköy Beldesinde bulunan Kıyıköy Balıkçı Barınağında, İl ve ilçe Müdürlüğümüz personelleri ile Sahil Güvenlik Komutanlığı, Kıyıköy Belediye Başkanlığı, S.S. Kıyıköy Su Ürünleri Kooperatifi ve kıymetli vatandaşlarımızın katılımıyla çevre temizliği faaliyeti gerçekleştirilmiştir” ifadeleri kullanıldı. (Haber Merkezi)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.