“Mesleki Temas Sonrası Tanı ve Tedavi Komisyonu” Toplantısı!

“Mesleki Temas Sonrası Tanı ve Tedavi Komisyonu” Toplantısı!

Haber Merkezi

29-06-2024 12:53
29 Haziran 2024 12:53
“Mesleki Temas Sonrası Tanı ve Tedavi Komisyonu” Toplantısı!

Kırklareli’nde Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı koordinatörlüğünde “Mesleki Temas Sonrası Tanı ve Tedavi Komisyonu” toplantısı düzenlendi.

Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından geçtiğimiz günlerde bir duyuru yapılarak Kırklareli’nde “Mesleki Temas Sonrası Tanı ve Tedavi Komisyonu” toplantısı düzenlendiği açıklandı.

Kırklareli İl Sağlık Müdürlüğü tarafından düzenlenen toplantı kapsamında yapılan duyuruda “Kamu Hastaneleri Genel Müdürlüğü Tedarik Planlama, Stok ve Lojistik Yönetimi Dairesi Başkanlığının talimatıyla; 27 Haziran 2024 tarihinde Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanlığı koordinatörlüğünde Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Lüleburgaz Devlet Hastanesi, Babaeski Devlet Hastanesi yöneticileri ve Enfeksiyon Hastalıkları Uzmanlarının katılımıyla “Mesleki Temas Sonrası Tanı ve Tedavi Komisyonu” toplantısı gerçekleştirilmiştir.” denildi. (Haber Merkezi)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.