Özgür Özel Erdoğan ve Bahçeli ile Görüşmesi Hakkında Konuştu

Özgür Özel Erdoğan ve Bahçeli ile Görüşmesi Hakkında Konuştu

Asena Baysa

12-05-2024 01:32
12 Mayıs 2024 01:32
Özgür Özel Erdoğan ve Bahçeli ile Görüşmesi Hakkında Konuştu

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel Cumhurbaşkanı Erdoğan ve MHP genel başkanı Devlet Bahçeli ile görüşmesi hakkında konuştu.

Geçtiğimiz haftalarda Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel’in bir araya gelmesi gündem olmuştu.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel daha sonra Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ile bir araya gelmesine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Özgür Özel, ikisiyle de emekli maaşları hakkında görüştüğünü dile getirdi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Özgür Özel yapmış olduğu açıklamada: “Cumhurbaşkanı’mızla da konuşurken söyledim, Devlet Bey’e de söyledim. Bu işin siyaseti yok kardeşim. Emeklinin maaşını önce asgari ücrete çıkaracağız,” ifadelerine yer verdi. (A.Baysa)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.