Seçimin Ardından İlk Açıklama!

Seçimin Ardından İlk Açıklama!

Batuhan Ataç

10-06-2024 18:35
10 Haziran 2024 18:35
Seçimin Ardından İlk Açıklama!

Fenerbahçe Spor Kulübünde geçtiğimiz gün yapılan seçimli olağan genel kurulun ardından aday olan Aziz Yıldırım’dan ilk açıklama geldi.

Fenerbahçe Spor Kulübünde geçtiğimiz hafta sonu Seçimli Olağan Genel Kurul Toplantısı heyecanı yaşandı. Binlerce üye geçtiğimiz Pazar başkanlık seçimi için oy kullandı. Kıyasıya rekabetin olduğu başkanlık yarışında mevcut Başkan Ali Koç yeniden seçildi.

Seçimin ardından Başkan Adayı Aziz Yıldırım’dan ilk açıklama geldi.

Aziz Yıldırım açıklamasında “Büyük Fenerbahçe Taraftarına,

Bundan yaklaşık 3 hafta önce, ben ve arkadaşlarım her şeyden çok sevdiğimiz kulübümüzü yönetmeye talip olduk.

Süreç boyunca binlerce kongre üyemize dokunduk, onların sorunlarını dinledik, duygularına tercüman olduk.

Dün gerçekleşen olağan seçimli kongrede, Sayın Ali Koç ve yönetimi üyelerimizin oylarıyla göreve getirildi. Kendilerine yeni dönemde gönülden başarılar diliyorum. Kazanan, her zaman temenni ettiğimiz gibi Fenerbahçe olsun.

Bu süreç boyunca desteklerini esirgemeyen tüm Fenerbahçe derneklerine, bizlere destek olan ya da olmayan tüm kongre üyelerimize, dünyada eşi benzeri olmayan taraftarlarımıza, özverilerini bir an bile eksik etmeyen gönüllü çalışan dostlarımıza, ÇOCUKLARA, gençlere ve kulübümüze teşekkür ederim.

Şahsım ve arkadaşlarım, 3 hafta önce aday olarak, Fenerbahçe’deki ölü toprağını kaldırdığımıza ve kulübümüze değerli bir ivme kazandırdığımıza inanıyoruz. Dilerim Fenerbahçe bu ivmeyi iyi değerlendirir ve özlemle beklediğimiz şampiyonluklara bir bir ulaşırız. Bizler de bu yolda, bu camianın bir taraftarı olarak takımlarımızın daima destekçisi olacağız.

Fenerbahçeli çocukların üzülmemesi dileğimle,

Hepinizi saygıyla selamlıyorum.” ifadelerini kullandı. (B.Ataç)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.