Sinan Oğan’dan Sert Sözler!

Sinan Oğan’dan Sert Sözler!

Ünal Büyükdere

29-05-2024 13:22
29 Mayıs 2024 13:22
Sinan Oğan’dan Sert Sözler!

Geçtiğimiz günlerde kendi YouTube kanalında yaptığı programda Sinan Oğan hakkında konuşan Gazeteci Fatih Altaylı’ya, Oğan’dan yanıt gecikmedi.

Gazeteci Fatih Altaylı geçtiğimiz günlerde Youtube kanalında Sinan Oğan hakkında bazı konuşmalar yaptı. Oğan’ın Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Mersin’de yaptığı bir konuşmasında 2028’de sağ partilerin ortak adayı olacağım demesi üzerine Fatih Altaylı ‘Belki de yeni arsalar yeni çiftlik evleri beğenmiştir onları almak için aday olmak istiyordur sözleri gündeme bomba gibi oturmuştu. Sinan Oğan’dan Altaylı’ya yanıt gecikmedi.

Sinan Oğan, Gazeteci Fatih Altaylı’nın kendisi hakkında söylediği sözlere sert bir dille yanıt verdi.

Oğan “Cumhurbaşkanlığı seçiminde Recep Tayyip Erdoğan’ın yeniden seçilmesiyle program yaptığı Haber Türk’ten kovulan Fatih Altaylı bizimle ilgili çapsız çapsız konuşmalar yapıyormuş… Bakıyorum da bize saldıranların hepsinin ortak bir özelliği var; hepsinin bir yanığı var! Hiçbirisi de ortaya bir mantık koyamıyor. Hepsinin el attığı silah aynı; önce iftira sonra sosyal medya linçi…” ifadelerini kullandı. (Ü.Büyükdere)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.