Tek Kişilik Gösteri “Yol” Sahnelendi

Tek Kişilik Gösteri “Yol” Sahnelendi

Kapaklı Belediyesi

25-05-2024 12:18
25 Mayıs 2024 12:18
Tek Kişilik Gösteri “Yol” Sahnelendi

Tiyatro Sanatçısı Nazlı Çığa’nın yazıp oynadığı, Sinan Kutlucan’ın bağlamasıyla eşlik ettiği “Yol’’ adlı tek kişilik tiyatro gösterisi Kapaklı’da sahnelendi.

Kapaklı Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelenen oyunun ardından Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Çağlar Bütün tarafından sanatçılara çiçek takdim edildi.

KÜLTÜR SANAT FAALİYETLERİ DEVAM EDİYOR

Kapaklı Belediyesi Kültür İşleri Müdürlüğü kültür sanat faaliyetleri kapsamında bir tiyatro oyununu daha ücretsiz olarak Kapaklı halkı ile buluşturdu.

Tiyatro Sanatçısı Nazlı Çığa’nın yazıp oynadığı, Sinan Kutlucan’ın bağlamasıyla eşlik ettiği ’Yol’’ adlı tek kişilik tiyatro gösterisi Atatürk Kültür Merkezi’nde sahnelendi.

İzleyicileri tarihsel bir serüvene çıkaran duygu dolu oyun sonrasında Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Çağlar Bütün tarafından Tiyatro Sanatçısı Nazlı Çığa ve Müzisyen Sinan Kutlucan’a çiçek takdim edildi. (Kapaklı Belediyesi)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.