TOBB 80. Genel Kurulu Düzenlendi

TOBB 80. Genel Kurulu Düzenlendi

Edirne Ticaret ve Sanayi Odası

20-05-2024 11:53
20 Mayıs 2024 11:53
TOBB 80. Genel Kurulu Düzenlendi

15-16 Mayıs 2024 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşen TOBB 80. Genel Kuruluna, Edirne Ticaret ve Sanayi Odası’da katılım sağladı.

15-16 Mayıs 2024 tarihlerinde Ankara’da gerçekleşen TOBB 80. Genel Kuruluna Edirne Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Sezai Irmak, Meclis Başkanı M. Emre Alp, Yönetim Kurulu Üyeleri, TOBB Delegeleri ve Genel Sekreteri ile katılım sağladı.
Edirne Ticaret ve Sanayi Odası tarafından düzenlenen genel kurul ile ilgili yapılan açıklamada “Ülkemizin farklı bölgelerinin yöresel ve coğrafi işaretli ürünlerinin tanıtıldığı fuar alanını ziyaret ederek başladığımız Genel Kurul programında, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın teşrifleri ile gerçekleşen Hizmet Şeref Belgesi Plaket Töreni’nde yer aldık.
Programın devamında Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun ev sahipliğinde, TBMM Başkanı Sayın Numan Kurtulmuş, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Sayın Cevdet Yılmaz, CHP Genel Başkanı Sayın Özgür Özel, İYİ Parti Genel Başkanı Sayın Müsavat Dervişoğlu, Saadet Partisi Genel Başkanı Sayın Temel Karamollaoğlu, Bakanlar, milletvekilleri ve bürokratların yer aldığı ATO Congresium’da gerçekleşen resepsiyona katılım sağladık ve 80. Genel Kurul’umuzu gerçekleştirerek TOBB ailemiz ile bir araya geldik.
TOBB 80. Genel Kurulun iş dünyamıza ve ülkemize hayırlı olmasını dileriz. Camiamız olarak üyelerimizle birlikte daha güçlü ve daha başarılı bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz” ifadeleri kullanıldı. (Edirne Ticaret ve Sanayi Odası)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.