Ümit Özdağ’dan Bayram Uyarısı!

Ümit Özdağ’dan Bayram Uyarısı!

Ünal Büyükdere

11-06-2024 15:39
11 Haziran 2024 15:39
Ümit Özdağ’dan Bayram Uyarısı!

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partililerden bayram ziyaretlerinde Türkiye’deki yabancı meselesinin anlatın diyerek açıklama yaptı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, partililerden bayram ziyaretlerinde ülkemizde yaşanan yabancı meselesinin konuşulması gerektiğini vurguladı.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ açıklamasında “Tüm Zafer Partililerden özellikle de Zafer Partili gençlerden rica ediyorum: Bu bayramda diğer meseleler konuşulduktan sonra konu siyasete gelirse elinizi öptüğünüz her büyüğünüze Türkiye’deki yabancı meselesinin ne kadar yaşamsal bir konu olduğunu karşınızdakinin anlayacağı dilde şekilde anlatın.

Bu meselenin çözülmemesi halinde çocuklarının torunlarının çok büyük sıkıntı çekeceğini, bugün yaşadığımız ekonomik problemlerin önemli bir nedeninin yabancılara harcanan kaynaklar olduğunu lütfen anlatın. Yaşlılar arasında kırsal kesimde ve taşrada çok daha güçlü olmalıyız. Gençler öğrenciler şehirlerde yaşayanlar yabancı sorunuyla çok daha iç içe oldukları için meseleyi daha erken kavrıyorlar. Ama belki taşrada yabancılarla çok muhatap olmak zorunda olmayan teyzemiz ablamız ninemiz dayımız durumun ve vahmetini ve aciliyetini göremiyor olabilir. Onlara da enflasyonla düşen alım gücüyle yabancılara harcanan kaynaklar arasındaki ilişkiyi net bir şekilde kurabilmemiz lazım. Her Zafer Partili partinin elçisidir.

Parti Yöneticileri olarak dolaşıyoruz bize verilen her fırsatı kullanıyoruz ama Türkiye’nin karşı karşıya olduğu problemleri anlatmak için size de çok ihtiyacımız var” dedi. (Ü.Büyükdere)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.