Uzman İsimler Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Uzman İsimler Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Çanakkale Onsekiz Mart Ünivers,tesi

14-05-2024 11:24
14 Mayıs 2024 11:24
Uzman İsimler Öğrencilerle Bir Araya Geldi

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çanakkale Uygulamalı Bilimler Fakültesi 3. Mezun ve Kariyer Günleri etkinliği gerçekleşti.

Enerji Yönetimi, Gıda Teknolojisi ve Sağlık Yönetimi bölümlerinde alanlarında uzman isimler ve çok sayıda firma öğrencilerle buluştu.

Daikin, Siemens, Borusan, Enerjisa, Ülker, Dardanel ve Uluova gibi Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin yöneticileri ile Çanakkale Valiliği, İl Sağlık Müdürlüğü gibi kamu kurumlardan temsilciler öğrencilerle deneyim ve bilgilerini paylaşırken, iş aramada karşılaşacakları fırsat ve tehditlerden bahsettiler.

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. R. Cüneyt Erenoğlu, kariyer etkinliklerinin öğrenciler için bilgi ve deneyimlerin paylaşıldığı, fikirlerin ve ufukların genişlediği bir buluşma noktası olduğunun altını çizerek “Geleceğe dair hedeflerinizi belirlemeniz için bugün size sunulan imkânlardan en iyi şekilde yararlanmanızı tavsiye ediyorum. Kendinizi geliştirmekten ve yeni şeyler öğrenmekten asla vazgeçmeyin. Unutmayın ki, başarının anahtarı bilgi, beceri ve çalışmadır” ifadelerini kullandı.

Yapılan etkinlik beş gün boyunca sürmeye devam ederken Türkiye’nin enerji verimliliği ve enerji yönetimi, meslek hayatında iletişim becerileri, kamu binalarında enerji yönetimi, yenilenebilir enerji santral süreçleri, iklimlendirme sistemlerinde enerji verimliliği hakkında alanlarında uzmanlar tarafından bilgi ve deneyimler paylaşıldı. (Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.