Yeşille Mavinin Buluştuğu Parkur!

Yeşille Mavinin Buluştuğu Parkur!

Kapaklı Belediyesi

21-05-2024 13:30
21 Mayıs 2024 13:30
Yeşille Mavinin Buluştuğu Parkur!

Kapaklı Belediyesi tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında 10 kilometrelik bir parkur yürünerek doğa yürüyüşü gerçekleştirildi.

Kapaklı Belediyesi tarafından düzenlenen etkinliğe 300’ü aşkın vatandaşın katıldı. Doğa yürüyüşünde Kastro-Malatra Koyu arası 10 kilometrelik zorlu parkur doğanın güzel seyriyle adımlandı.

Kapaklı Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü tarafından 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla doğa yürüyüşü düzenlendi.  Kapaklı Atatürk Kültür Merkezi önünden Saray ilçesinde bulunan Çamlıköy Tabiat Parkı bölgesine araçlar kaldırıldı. Kapaklı Belediye Başkan Yardımcısı Çağlar Bütün, birim müdürleri ve 300’ü aşkın vatandaşın katıldığı doğa yürüyüşünde katılımcılara parkur hakkında bilgilendirme yapıldı.

Bilgilendirmenin ardından Çamlıköy Tabiat Parkı Kastro’da başlayan yürüyüş ile Malatra Koyu’na varıldı. Burada verilen molanın ardından tekrar başlangıç noktasına doğru yürüyüşe geçildi. Yeşille mavinin buluştuğu 10 kilometrelik parkuru yürüyen vatandaşlar, gündelik hayatın stresinden uzak, doğanın güzelliklerinin keyfini çıkardı.

Doğa yürüyüşü etkinliğinde Kapaklı Belediyesi zabıta, afet ve sağlık ekipleri hazır bulunurken, Mobil İkram Aracı tarafından vatandaşlara su, sandviç, soğuk ve sıcak içecekler ikram edildi. (Kapaklı Belediyesi)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.