Baba Vanga ‘nın iki Kehaneti Gerçekleşti!

Baba Vanga ‘nın iki Kehaneti Gerçekleşti!

B.Çelik

05-04-2024 13:07
5 Nisan 2024 14:33
Baba Vanga ‘nın iki Kehaneti Gerçekleşti!

“Balkanların Nostradamus’u” olarakta bilinen Baba Vanga’nın 2024 yılına dair öngördüğü kehanetlerden iki tanesi gerçekleşti, sosyal medya da gündem oldu.

Asıl adı Vangelia Gushterova olan “Balkanların Nostradamus ‘u” lakabıyla tanınan Baba Vanga, çocukken geçirdiği kaza sonucu kör olmuş ardından geleceği öngörmeye başladığı söyleniyor.

Baba Vanga’nın geçmiş yıllara ait kehanetleri arasında koronavirüs, 11 Eylül saldırıları, Doğal afetler gibi çeşitli öngörüler bulunuyor.

Bulgar Kahin Baba Vanga’nın 2024 yılına dair de çeşitli kehanetleri olduğu ve bu kehanetlerden iki tanesinin gerçekleşmiş olabileceği sosyal medya da gündem olarak konuşuldu.

Ünlü Kahin Baba Vanga, 25 yıl önce hayatını kaybetmiş olsa da, geleceğe yönelik kehanetleri sayesinde hala gündeme gelmeye devam ediyor.

Birleşik Krallıkta yayımlanan The Mirror Gazetesinin haberine göre Baba Vanga’nın 2024 yılı için söylediği kehanetlerin iki tanesi gerçekleşmiş.

İlk kehanet tüm dünyanın ekonomik bir krizle karşı karşıya kalacağıydı. Bu kehanet bu yıl çoğu ülkede ekonomik zorluklar yaşanması ile gerçekleşmiş sayıldı.

İkinci kehanet ise sağlık sektöründe yaşanacak önemli bir gelişme olacağıydı. Bu kehanet son dönemlerde akciğer kanseri aşısının geliştirilmesi için başlatılan çalışmalar olarak gösterildi ve gerçekleşmiş kabul edildi.

Peki Baba Vanga’nın dünya için başka ne gibi kehanetleri var;

Baba Vanga, insanlığın önümüzdeki 200 yıl içinde uzaylılarla temas kuracağını tahmin ederek dünyanın sonunun 5079 yılında geleceğini söylemiş ancak buna neyin sebep olacağına dair bir açıklama yapmamıştı.

“Balkanların Nostradamus’u Baba Vanga, “güçlü bir ejderhanın” gezegeni ele geçireceği ve üç devin -muhtemelen Rusya, Çin ve Hindistan- birleşeceği konusunda uyardı. Baba Vanga, hatta üzerinde 100, 5 ve bir sürü sıfır rakamı bulunan kırmızı bir paranın dünya genelinde kullanılacağını öngördü.

Baba Vanga, küresel ısınmanın da etkisiyle 2024 yılında yıkıcı hava olaylarının ve doğal afetlerin olacağını tahmin etti.

2024 yılında siber saldırılarda önemli bir artış olacağını tahmin etti. Bilgisayar korsanlarının daha sofistike hale geleceği ve elektrik şebekeleri, su arıtma tesisleri gibi kritik altyapıları hedef alacağı konusunda uyardı.

Baba Vanga, 2024 kehanetlerinde Avrupa’da artan terör saldırıları konusunda uyardı ve ‘büyük bir ülkenin’ 2024’te biyolojik silah testleri veya saldırıları gerçekleştireceğini öngördü.

(B.Çelik)

Gündemi takip etmek için internet sitemizdeki diğer haberlere göz atabilirsiniz.

    En az 10 karakter gerekli


    HIZLI YORUM YAP

    300x250r

    Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.